Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Dietetyka - poradnictwo, ratownictwo medyczne, a także pielęgniarstwo – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach gwarantuje WSM Sosnowiec.
WSM Sosnowiec zapewnia kandydatom dobre przygotowanie do pracy w branży medycznej, dużą pulę stypendiów, jak również możliwość zdobywania umiejętności w wielu dziedzinach.
Grono doświadczonych wykładowców, bogata czytelnia oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na tym terenie.

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Tych, których interesuje zawód pielęgniarza, zawód ratownika medycznego bądź dietetyka mają możliwość doszkalać się w zawodzie na Wyższej Szkole Medycznej. Kadra złożona z renomowanych profesorów, duża pula pieniędzy na dofinansowanie, jak i elastyczny plan zajęć to tylko niektóre z zalet, jakimi może pochwalić się Uczelnia w Sosnowcu. Dzięki szerokiej bazie dydaktycznej, świetnie zaopatrzonej bibliotece, a także dobrej jakości wykładów absolwenci WSM w Sosnowcu posiadają dużą wiedzę, jak również pewność odnalezienia odpowiedniej posady.

Global Language Academy – szkoła językowa

Nauczymy Cię komunikowania się w języku obcym, pomożemy przygotować się do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu gimnazjalnego albo do zdobycia certyfikatu IELTS itd. To wszystko proponuje Ci szkoła Global Language Academy we Wrocławiu. Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych osób oraz firm - jesteśmy grupą dobrych językowców. Doskonale zaopatrzone klasy, materiały renomowanych wydawnictw, zajęcia z native speakerami i bogata oferta kursów językowych to zalety, które zachęcają coraz liczniejsze grono osób.

Mądry Maluch dydaktyka

Tym co wyróżnia przedszkole Mądry Maluch od pozostałych jest oferta zajęć w języku angielskim. W Przedszkolu Mądry Maluch uczniowie spędzają czas w komfortowych salach i na bezpiecznym placu zabaw. Przedszkole przyjmuje dzieci na obszarze Rumii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem usług pod adresem: www.madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko.

Strona madrymaluch.edu.pl

WSTE Szczecin

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna znajduje się w Szczecinie i oferuje interesującą ofertę studiów podyplomowych. Uczelnia odznacza się wysokim poziomem kształcenia oraz kompetentną kadrą pedagogiczną, na co dowodem są wysokie wyniki oraz zadowolenie studentów. Szkoła znajduje się w Szczecinie, na ulicy Klonowica 14. Zachęcamy tych, którzy efektywnie pragną wcielać w życie swoje pasje. Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie, ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin, e-mail: rektorat@wste.szczecin.pl.