Biura nieruchomości

Administracja nieruchomościami Intacto

Przedsiębiorstwo INTACTO trudni się zarządzaniem nieruchomościami, czyli np. proponuje prowadzenie księgowości. Grupa usatysfakcjonowanych klientów przedsiębiorstwa systematycznie zwiększa się z racji efektywności świadczonych usług i ich przystępnych cen. Firma funkcjonuje na terenie województw: łódzkiego, małopolskiego i mazowieckiego. Swoim zleceniodawcom oferuje też wsparcie w pozyskiwaniu środków z ubezpieczenia nieruchomości i reprezentowania mieszkańców przed organami podatkowymi. INTACTO Olszewski, ul. Szpitalna 7 lok.

Qubika Development Poznań

Qubika Development to innowacyjne projekty wykonane przez czołowych polskich architektów, stworzone z myślą o mieszkańcach, dla których ważne są wygodę, prestiżową lokalizację i nietuzinkowy design. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz kameralna aura sprawiają, że wnętrza nadają się dla kilkuosobowych, jak również wieloosobowych rodzin, które cenią bezpieczeństwo i spokój. W każdym miesiącu w naszej firmie podpisujemy dużo umów – każde nowe zamówienie jest dla nas istotne.

Globooffice Center

Biurowiec Globo Office to miejsce, gdzie można wydzierżawić lokal na biuro własnej jednostki prawnej - tzw adres dla firmy. Na terenie budynku mieszczą się pomieszczenia biurowe. Ponadto na każdym z pięter mieszczą się takie udogodnienia jak wentylacja. Budynek jest chroniony przez całą dobę. Dogodna lokalizacja w środku Poznania to zaleta, dla której warto wynająć biuro w Globo Office Center. Zachęcamy do obejrzenia galerii fotografii korzystając z portalu www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul.

Mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe, obiekty Abelard

Abelard to profesjonalne biuro nieruchomości, wyróżniające się kompleksowym doradztwem projektowym. Biuro trudni się w głównej mierze pośredniczeniem w handlu nieruchomościami oraz oferuje pomoc w trakcie wyboru najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Agencja ma swoją siedzibę w Koszalinie na ulicy Dworcowej 1, ale swe usługi proponuje i to z dużym powodzeniem na rynku ogólnopolskim i na rynkach krajów Unii Europejskiej.

Arche

Spółka Arche od ponad 20 lat realizuje usługi dotyczące budowy i odnowy domów. Ponad 20-letnia historia firmy to szereg profesjonalnie zrealizowanych inwestycji. Biuro znajduje się w Warszawie, jednak firma realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą za pomocą telefonu: 0 22 319 80 80.
Strona www: arche.pl

Agent Norma-Bon

Agent Nieruchomości Norma proponuje szeroki zakres usług najwyższej jakości. Wykonujemy wyceny nieruchomościoraz prowadzimy nadzory budowlane – współpracujemy z znanymi przedsiębiorstwami i kontrahentami indywidualnymi. Biuro Normy mieści się w Bydgoszczy, lecz z jej specjalistami można się skontaktować również telefonicznie. Zachęcamy do sprawdzania naszych wcześniejszychrealizacji znajdujących się na naszej stronie internetowej i do korzystania z naszych usług. Tel. 604 162 007 e-mail a.koczerski@norma-bon.pl

INTACTO Andrzej Olszewski

Zachęcającą ofertą dla osób mających własne pojazdy jest Parking u Beaty. Parking działa przez całą dobę, posiada ogrodzenie i dobre oświetlenie, poza tym klienci mogą parkować swoje samochody w garażach, na które zostały przewidziane zniżki cenowe. Postój u Beaty zapewnia rabaty dla wiernych klientów oraz możliwość wykupienia polisy dla zagranicznych podróży. Zabukowania postoju można dokonywać telefonując na: 692837806.
Skorzystaj z naszego parkingu

Intacto

Firma Inacto trudni się zarządzaniem obiektami oraz kompleksową obsługą księgową. Doświadczony personel od wielu lat zarządza spółdzielniami mieszkaniowymi, nieruchomościami mieszkalnymi. Doradzamy lokatorom w uzyskiwaniu funduszy na ocieplanie budynków oraz funduszy na remonty z pożyczek bankowych. Zachęcamy do sprawdzenia zakładki “osiągnięcia” w witrynie internetowej, która pozwoli Państwu na ocenę jakości naszych działań. INTACTO , ul. Piotrkowska 55 lok. 107, 90-413 Łódź, Tel.: 530 301 133, Tel.: 42 278 70 40, Fax: 42 296 02 24

Bon-Koczerski

Przedsiębiorstwo BON Koczerski trudni się wystawianiem audytów energetycznych a także wyceną lokali. Biuro może pochwalić się szacunkiem klientów z powodu wieloletniego działania w branży, atrakcyjności proponowanych usług i ich niewygórowanych cen. Usługi świadczone przez Biuro Obsługi Nieruchomości są kierowane do klientów z Bydgoszczy i jej okolic.
Wyceniamy między innymi nieruchomości gruntowe zabudowane i niezabudowane. Wysokie kwalifikacje i bogata wiedza na temat branży nieruchomości poskutkowała zaufaniem dużej liczby kontrahentów prywatnych i biznesowych.